KONST / Litografier / Färglitografi 13431025
nr 1343 1025
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Slottsbacken, Stockholm. Signerad, numrerad 19/150. Motivet: 38x48 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 18:52:14
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas